E-Posta İletişim Telefon Rehberi Önemli Linkler BİDB Servis
Anasayfa

Ana Sayfa

 ISSN: 2148-6816 

ODÜ Tıp Dergisi’nin amacı başta ülkemiz ve daha sonra da tüm dünyadaki tıp araştırmacıları için kolayca ulaşılan, genç araştırmacılara pozitif yaklaşan ve akademik kariyerlerine destek olan bir platform olmak, orta ve uzun vadede ise ulusal ve uluslararası saygın dizinlere girmektir.

Ordu Üniversitesi Tıp Fakültesi tarafından elektronik ortamda ve yılda 3 sayı olarak yayınlanan ODÜ Tıp Dergisi  hakemli olup Türkçe ve İngilizce dillerinde araştırma makalesi, olgu sunumu, editöre mektup, derleme ve resimlerle bir konu kategorilerinde yazıları kabul etmektedir. Özellikle araştırma yazıları teşvik edilmektedir ancak diğer yazıları da memnuniyetle değerlendirmeye almaktayız.

Elektronik ortamda yayınlanması ve matbaa, dağıtım gibi süreçlerin olmaması nedeniyle yazıların görünürlüğü çok hızlıdır ve yayınlandığı anda serbestçe ulaşılabilir olacaktır.

ODÜ Tıp Dergisi sizden/kurumunuzdan gelecek yazıları memnuniyetle ve hızlı bir şekilde değerlendirerek cevap vermeyi hedeflemektedir.T.C. Ordu Üniversitesi © 2015 Cumhuriyet Yerleşkesi PK 52200 Merkez / ORDU Telefon : 0 ( 452 ) 226 52 00
Bilgi İşlem Daire Başkanlığı